Information
Search

Matu ieveidotāji un taisnotāji

Fiber optic patch cord L C to LC MM 50/125 dpx 3
DIGITUS
14-1714

6.62

6,30€

Fiber optic patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m
QOLTEC
14-10199

6.62

6,30€

Flat telephone cable stranded wire 100 meters black
GEMBIRD
14-778

7.26

6,92€

GN1200 Smart Cord QD to RJ10 0,7-2m
JABRA
14-7283

32.25

25,19€

Optic patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m
QOLTEC
14-32719

8.83

8,42€

Optic patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m
QOLTEC
14-32720

6.81

6,49€

Optic patchcord SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 10m
QOLTEC
14-33226

4.33

4,13€

Patchcord Fiber LC / UPC-LC / UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m
QOLTEC
14-27760

5.88

5,60€

Patchcord fiber optic LC / UPC-LC / UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m
QOLTEC
14-27761

7.5

7,15€

Patchcord fiber optic SC / UPC-LC / UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
QOLTEC
14-27747

5.83

5,55€

Patchcord fiber optic SC / UPC-SC / UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m
QOLTEC
14-27754

5.41

5,15€

PC-186-VDE-5M power cord with VDE approval 5 m
GEMBIRD
14-1176

5.94

5,66€

PC-189-VDE power extension cable 1.8 meter
GEMBIRD
14-1138

2.26

2,08€

Power Cable 3M VDE
GEMBIRD
14-1173

4.09

2,94€

Power cable CEE 7/7 - IEC 320 C13 10M black
LANBERG
14-39937

9.91

9,44€

Rāda no 31 līdz 45 kopā 78 (Kopā lapu - 6)