Information
Search

Fiber optic patch cord FO MM 50/125 OM2 SC-SC 2m

Ražotājs: DIGITUS
Modelis: DK-2533-01
Preces kods: 14-349

Brief Attributes


See all attributes

5,67€
Atlaide tiek piemērota tikai fiziskām personām.

  • Pieejamība: Noliktavā
  • Skaits 2

Paredzamais piegādes laiks no 21-02-2020 līdz 28-02-2020 datumam
Šī prece no noliktavas brauc uz veikalu līdz 10 darba dienām pēc apmaksas saņemšanas.


Sūtījuma sekošanas sistēma

Sūtījuma sekošanas sistēma

Tagad jūs varat ērti sekot savam sūtījumam.

Apmaksa ar bankas karti onlainā!

Apmaksa ar bankas karti onlainā!

Pasūtījumu pieņemšana 24 stunadas dienaktī!

Pasūtījumu pieņemšana 24 stunadas dienaktī!

Mēs apstrādāsim jūsu pasūtījumu jebkurā laikā.

Citi
Citas funkcijas - Multimode cord, duplex - Fiber class: OM2 - Coating: LSOH - Connector with ceramic ferrule - Single packed, test report attached - Type of cable: I-VH 2G50 / 125μ
Izmēri - Cable diameter 3mm - Fiber diameter: 50 / 125μ
Kabeļa garums 1 m
Krāsa Gray; Orange
Lietošana Fiber
Savienotāji # 1 LC
Savienotāji # 2 LC
Šķiedras tips Multi-mode
Transmisija Duplex
Veids Cable

Optical patch cord DIGITUS, LC/LC duplex, 1m