Information
Search

Verb DVD+RW 4x 4.7GB 10P CB 4348

Ražotājs: VERBATIM
Modelis: 43488
Preces kods: 14-96

Brief Attributes


See all attributes

7,99€
Atlaide tiek piemērota tikai fiziskām personām.

  • Pieejamība: Noliktavā
  • Skaits > 5

Paredzamais piegādes laiks no 21-02-2020 līdz 28-02-2020 datumam
Šī prece no noliktavas brauc uz veikalu līdz 10 darba dienām pēc apmaksas saņemšanas.


Sūtījuma sekošanas sistēma

Sūtījuma sekošanas sistēma

Tagad jūs varat ērti sekot savam sūtījumam.

Apmaksa ar bankas karti onlainā!

Apmaksa ar bankas karti onlainā!

Pasūtījumu pieņemšana 24 stunadas dienaktī!

Pasūtījumu pieņemšana 24 stunadas dienaktī!

Mēs apstrādāsim jūsu pasūtījumu jebkurā laikā.

Citi
Datu nesējs DVD+RW
Jauda 4700 MB
Kārbas ietilpība 10
Kastes tips Cake Box/Spindel
Lightscribe
Maks. rakstīšanas ātrums 4 x
Ražotāja daļas nr. - 43488

Mini GBIC Transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex), the maximum distance of 550 m, 1 SX fiber port 1000 Mb / s (LC-Duplex), Multimode fiber 50/125 ľm with maximum length of 550 m, Multimode fiber 62,5 / 125 ľm with a maximum length of 220 m, full-duplex mode, 802.3x flow control, quick replacement.